%15
Ajan Harriet

Ajan Harriet

Louise Fitzhugh Mayo Kitap
Yayınevinin tüm kitapları %15 indirimli
Liste Fiyatı : 16,67TL
İndirimli Fiyat : 14,17TL
%15 indirimli
Stokta yok
9786056492075
455182
Ajan Harriet
Ajan Harriet
Mayo Kitap
14.17

“Dünyadaki her şeyi bilmek istiyorum, her şeyi. Bir ajan olacak ve her şeyi öğreneceğim!”Mayo Kitap yayın hayatına en ünlü Amerikan çocuk klasiklerinden Ajan Harriet ile başlıyor! Kitap, New York Halk Kütüphanesi'nin 100 Yılın En İyi 100 Çocuk Kitabı seçkisinde de yer alıyor.Harriet M. Welsch on bir yaşında ve bir ajan. Her gün, okuldan sonra, kendi çizdiği ajanlık rotasındaki insanları gözlemleyip onlar hakkında öğrendiği tüm ayrıntıları defterine yazıyor. Aslında bu deftere herkes hakkındaki her şeyi yazıyor, hatta ailesi, en iyi arkadaşları hakkındakileri bile!Bir gün Harriet defterini kaybedince işler karışıyor. Harriet, defterin arkadaşlarının eline geçmesine ve haklarında yazılanları okumalarına engel olamıyor. Her zaman dürüstlükle yazılan bu yazılarda Harriet'ın başına bela olacak korkunç yorumlar da var tabii.Bakalım Harriet işleri yoluna koyup arkadaşları ile arasını düzeltebilecek mi?


1964 yılında yayımlandığından beri 4 milyon satan ve eleştirmenlerce en iyi çocuk romanları arasında sayılan Ajan Harriet, şimdi Türkçede."Doğruları söylediğiniz için ödediğiniz bedeller hakkında yazılmış daha iyi bir roman okumadım. Harriet'ın hikâyesini sanki kendim yaşamışım gibi çok seviyorum."


- Jonathan Franzen"Bu kitap, yazar olmak istememe sebep olan kitap. Harriet, kendisinden beklenenler yerine kendi doğrularına öncelik veren ilk ​roman kahramanı​ okuduğum."


- Anna Holmes(Tanıtım Bülteninden) • Açıklama
  • “Dünyadaki her şeyi bilmek istiyorum, her şeyi. Bir ajan olacak ve her şeyi öğreneceğim!”   Mayo Kitap yayın hayatına en ünlü Amerikan çocuk klasiklerinden Ajan Harriet ile başlıyor! Kitap, New York Halk Kütüphanesi'nin 100 Yılın En İyi 100 Çocuk Kitabı seçkisinde de yer alıyor.   Harriet M. Welsch on bir yaşında ve bir ajan. Her gün, okuldan sonra, kendi çizdiği ajanlık rotasındaki insanları gözlemleyip onlar hakkında öğrendiği tüm ayrıntıları defterine yazıyor. Aslında bu deftere herkes hakkındaki her şeyi yazıyor, hatta ailesi, en iyi arkadaşları hakkındakileri bile!   Bir gün Harriet defterini kaybedince işler karışıyor. Harriet, defterin arkadaşlarının eline geçmesine ve haklarında yazılanları okumalarına engel olamıyor. Her zaman dürüstlükle yazılan bu yazılarda Harriet'ın başına bela olacak korkunç yorumlar da var tabii.   Bakalım Harriet işleri yoluna koyup arkadaşları ile arasını düzeltebilecek mi?


   1964 yılında yayımlandığından beri 4 milyon satan ve eleştirmenlerce en iyi çocuk romanları arasında sayılan Ajan Harriet, şimdi Türkçede.   "Doğruları söylediğiniz için ödediğiniz bedeller hakkında yazılmış daha iyi bir roman okumadım. Harriet'ın hikâyesini sanki kendim yaşamışım gibi çok seviyorum."


   - Jonathan Franzen   "Bu kitap, yazar olmak istememe sebep olan kitap. Harriet, kendisinden beklenenler yerine kendi doğrularına öncelik veren ilk ​roman kahramanı​ okuduğum."


   - Anna Holmes   (Tanıtım Bülteninden)   Medya Cinsi
   :
   Ciltsiz
   Ürün Barkodu
   :
   9786056492075
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat