Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%14
Aşk Her Zaman

Aşk Her Zaman

Liste Fiyatı : 30,00TL
İndirimli Fiyat : 25,80TL
Kazancınız : 4,20TL
9786257764193
542281
Aşk Her Zaman
Aşk Her Zaman
Klaros Yayınları
25.80

"Sözlükler ideolojiyi, "Kişilerin ve kurumların davranışlarına yön veren, siyasi, hukuki, ahlaki, düşünsel, estetiksel felsefi görüş ve düşüncelerin sistematik bütünü" diye tanımlıyor. Tanımın hayatın her alanını kapsadığı açıktır. Biz, oturup kalkmamızdan yiyip içmemize, giyimimizden konuşmamıza kadar hayatımızın her ayrıntısında ideolojimizin etkisindeyiz.


Peki, aşk bu ideolojinin dışında mı? Elbette değil! Aşk, ahlakî, cinsel, estetik, hukukî siyasî vb. tüm görüşlerimizden etkilenir. Hayatı aşktan ayıramayacağımıza göre hayatımıza yön veren ideolojimiz, aşkımızı da belirler. Bölücü aşk var, yanlış aşk var, yasadışı aşk var, temiz aşk var... Bir de konumuz dışında kalan aşk var: görev aşkı, vatan aşkı, spor aşkı, resmî aşk, sivil aşk…Şiir aşkı varsa gönlünüzde, bu sevdaya tutulanlar nasıl bakmış aşka, bu kitapta!"(Tanıtım Bülteninden)


 • Açıklama
  • "Sözlükler ideolojiyi, "Kişilerin ve kurumların davranışlarına yön veren, siyasi, hukuki, ahlaki, düşünsel, estetiksel felsefi görüş ve düşüncelerin sistematik bütünü" diye tanımlıyor. Tanımın hayatın her alanını kapsadığı açıktır. Biz, oturup kalkmamızdan yiyip içmemize, giyimimizden konuşmamıza kadar hayatımızın her ayrıntısında ideolojimizin etkisindeyiz.


   Peki, aşk bu ideolojinin dışında mı? Elbette değil! Aşk, ahlakî, cinsel, estetik, hukukî siyasî vb. tüm görüşlerimizden etkilenir. Hayatı aşktan ayıramayacağımıza göre hayatımıza yön veren ideolojimiz, aşkımızı da belirler. Bölücü aşk var, yanlış aşk var, yasadışı aşk var, temiz aşk var... Bir de konumuz dışında kalan aşk var: görev aşkı, vatan aşkı, spor aşkı, resmî aşk, sivil aşk…   Şiir aşkı varsa gönlünüzde, bu sevdaya tutulanlar nasıl bakmış aşka, bu kitapta!"   (Tanıtım Bülteninden)


   Hamur Tipi
   :
   2. Hamur
   Ürün Barkodu
   :
   9786257764193
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat