%14
Batı Dillerinin Kökündeki Güçlü Türkçe-Radloff Sözlüğünden Çıkan Bulgu

Batı Dillerinin Kökündeki Güçlü Türkçe-Radloff Sözlüğünden Çıkan Bulgulara Göre

Kaan Arslanoğlu VS Yayınları
Yayınevinin tüm kitapları %14 indirimli
Liste Fiyatı : 50,00TL
İndirimli Fiyat : 43,00TL
%14 indirimli
9786054972746
509281
Batı Dillerinin Kökündeki Güçlü Türkçe-Radloff Sözlüğünden Çıkan Bulgulara Göre
Batı Dillerinin Kökündeki Güçlü Türkçe-Radloff Sözlüğünden Çıkan Bulgulara Göre
VS Yayınları
43.00

“Günümüzde pek çok insanı mutlu eden ya da mutsuz edip kahreden… Başarı ya da felaket getiren evren, mikro dünyasının evrenidir. Ne var ki, daha üst düzey bir dünya görüşü isteyen, mikro evreniyle sınırlı kalmayı eksiklik sayan pek çok insan da vardır. Dünyada, eğer bu olumlu bir şeyse, tüm alanlarda tüm gelişmeler genellikle makro dünyayı düşünen insanlardan gelir.”Kaan Arslanoğlu daha önce “Eleştirel Bakışla Güneş-Dil Kuramı ve İlk Güneş Dil Sözlüğü”nü yazmış ve konuyu ayrıntılı bir şekilde ele almıştı.
Bu kitaptaysa genetik araştırmalarla açığa çıkarılan insanlığın kadim göç yollarının dillerdeki izini sürüyor. Modern biyoloji ve genbilimin sunduğu yeni veriler ışığında dillerin doğuşu ve birbirleriyle ilişkileri üzerine zorlu bir çalışmaya imza atıyor. Elinizdeki kitap, yalnızca ulusal ölçekte değil, dünya dil-tarih-kültürüne katkısı da dikkate alınması gereken öncü bir çalışma!(Tanıtım Bülteninden)


 • Açıklama
  • “Günümüzde pek çok insanı mutlu eden ya da mutsuz edip kahreden… Başarı ya da felaket getiren evren, mikro dünyasının evrenidir. Ne var ki, daha üst düzey bir dünya görüşü isteyen, mikro evreniyle sınırlı kalmayı eksiklik sayan pek çok insan da vardır. Dünyada, eğer bu olumlu bir şeyse, tüm alanlarda tüm gelişmeler genellikle makro dünyayı düşünen insanlardan gelir.”   Kaan Arslanoğlu daha önce “Eleştirel Bakışla Güneş-Dil Kuramı ve İlk Güneş Dil Sözlüğü”nü yazmış ve konuyu ayrıntılı bir şekilde ele almıştı.
   Bu kitaptaysa genetik araştırmalarla açığa çıkarılan insanlığın kadim göç yollarının dillerdeki izini sürüyor. Modern biyoloji ve genbilimin sunduğu yeni veriler ışığında dillerin doğuşu ve birbirleriyle ilişkileri üzerine zorlu bir çalışmaya imza atıyor. Elinizdeki kitap, yalnızca ulusal ölçekte değil, dünya dil-tarih-kültürüne katkısı da dikkate alınması gereken öncü bir çalışma!   (Tanıtım Bülteninden)


   Hamur Tipi
   :
   2. Hamur
   Ürün Barkodu
   :
   9786054972746
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat