%22
Bir Varmış Bir Olmuş - Masaldan Gerçeğe

Bir Varmış Bir Olmuş - Masaldan Gerçeğe

Oktan Keleş İlgi Kültür Sanat Yayınları
Yayınevinin tüm kitapları %22 indirimli
Liste Fiyatı : 27,00TL
İndirimli Fiyat : 21,06TL
%22 indirimli
9786057703422
536602
Bir Varmış Bir Olmuş - Masaldan Gerçeğe
Bir Varmış Bir Olmuş - Masaldan Gerçeğe
İlgi Kültür Sanat Yayınları
21.06

Yayınladığı belgelerle tarihteki kritik konuları çözümleyen, gizemli meseleleri açıklığa kavuşturan araştırmacı yazar Oktan Keleş, yeni kitabı Bir Varmış Bir Olmuş'ta yine ezberleri bozuyor.


Arı ölümleri ve Sinop'ta kurulan ABD üssünün bağlantısı; Mekke'de inşa edilen saat kulesinin nasıl bir gizli emelin sonucu olduğunu; Times'ın"Erdoğan's Way" kapağıyla verdiği mesaj; Milli mücadelede Kızılderililerin oynadığı rol ve açıklığa kavuşmamış pek çok konu belgeleriyle birlikte Bir Varmış Bir Olmuş'ta!(Tanıtım Bülteninden)


 • Açıklama
  • Yayınladığı belgelerle tarihteki kritik konuları çözümleyen, gizemli meseleleri açıklığa kavuşturan araştırmacı yazar Oktan Keleş, yeni kitabı Bir Varmış Bir Olmuş'ta yine ezberleri bozuyor.


   Arı ölümleri ve Sinop'ta kurulan ABD üssünün bağlantısı; Mekke'de inşa edilen saat kulesinin nasıl bir gizli emelin sonucu olduğunu; Times'ın"Erdoğan's Way" kapağıyla verdiği mesaj; Milli mücadelede Kızılderililerin oynadığı rol ve açıklığa kavuşmamış pek çok konu belgeleriyle birlikte Bir Varmış Bir Olmuş'ta!   (Tanıtım Bülteninden)


   Hamur Tipi
   :
   2. Hamur
   Ürün Barkodu
   :
   9786057703422
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat