%5
Kirem Ve Komşusu - Kirem ve Maceraları 1

Kirem Ve Komşusu - Kirem ve Maceraları 1

Merve Yurtdaş Sevi Yayınları
Yayınevinin tüm kitapları %5 indirimli
Liste Fiyatı : 25,00TL
İndirimli Fiyat : 23,75TL
%5 indirimli
9786050680331
557369
Kirem Ve Komşusu - Kirem ve Maceraları 1
Kirem Ve Komşusu - Kirem ve Maceraları 1
Sevi Yayınları
23.75

Çiçeklerin açmaya, uğur böceklerinin uçmaya başladığı güneşli bir bahar günüydü. Böyle günler; yemyeşil çimenlerde koşmak, zıplamak, top oynamak için birebirdi. Kirem de böyle günlerde çok mutlu olurdu. Nasıl mutlu olmasın? Bahar, sımsıcak hava, yemyeşil çimenler… Bir köpek daha ne ister?


Parlak, sarı renkli, yumuşacık tüyleri ve kocaman gözleri vardı Kirem'in. Islak burnu kahverengi ve dişleri pirinç tanesi gibiydi... Kirem, kendisini çok seven sahipleriyle birlikte şirin bir evde yaşıyordu. Yaşadıkları mahallede birçok kedi ve köpek arkadaşı vardı. Kirem uysal bir köpekti ve arkadaşlığa çok önem verirdi. Çünkü tüm arkadaşlarını sevmenin, birlikte güzel zaman geçirmenin ve sahip olduklarını paylaşmanın önemini bilirdi. Kirem ve komşunun hikayesinin başlangıcı bir bahar günüydü.(Tanıtım Bülteninden)


 • Açıklama
  • Çiçeklerin açmaya, uğur böceklerinin uçmaya başladığı güneşli bir bahar günüydü. Böyle günler; yemyeşil çimenlerde koşmak, zıplamak, top oynamak için birebirdi. Kirem de böyle günlerde çok mutlu olurdu. Nasıl mutlu olmasın? Bahar, sımsıcak hava, yemyeşil çimenler… Bir köpek daha ne ister?


   Parlak, sarı renkli, yumuşacık tüyleri ve kocaman gözleri vardı Kirem'in. Islak burnu kahverengi ve dişleri pirinç tanesi gibiydi... Kirem, kendisini çok seven sahipleriyle birlikte şirin bir evde yaşıyordu. Yaşadıkları mahallede birçok kedi ve köpek arkadaşı vardı. Kirem uysal bir köpekti ve arkadaşlığa çok önem verirdi. Çünkü tüm arkadaşlarını sevmenin, birlikte güzel zaman geçirmenin ve sahip olduklarını paylaşmanın önemini bilirdi. Kirem ve komşunun hikayesinin başlangıcı bir bahar günüydü.   (Tanıtım Bülteninden)


   Hamur Tipi
   :
   2. Hamur
   Ürün Barkodu
   :
   9786050680331
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat