Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%15
SEGEM Sınavına Hazırlık - Teknik Personel Yeterlilik Güncel Konu Anlat

SEGEM Sınavına Hazırlık - Teknik Personel Yeterlilik Güncel Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular

Liste Fiyatı : 75,00TL
İndirimli Fiyat : 63,75TL
Kazancınız : 11,25TL
9786059048750
598343
SEGEM Sınavına Hazırlık - Teknik Personel Yeterlilik Güncel Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular
SEGEM Sınavına Hazırlık - Teknik Personel Yeterlilik Güncel Konu Anlatımı ve Çözümlü Sorular
Akademi Consulting
63.75

Sigortacılık sektörü, ülkemizde dinamik ve güçlü mali yapısı ile her geçen yıl büyümektedir. Türkiye, gençnüfus ve bu nüfusa karşın düşük sigortalılık oranı nedeniyle cazip pazar olma özelliği taşımaktadır. Sigorta şirketi sayıları ve branşları her geçen gün artarken, Türk toplumunun bu alanda daha da bilinçlenmesi;sigortacılığın sahip olduğu potansiyeli bir kez daha gözler önüne sermektedir. Sigortanın, ekonomininvazgeçilmez bir unsuru olduğu artık herkes tarafından kabul edilmektedir. Bireylerin ve kurumlarıngelecekleriyle ilgili endişelerini azaltan sigorta; hem daha rahat kararlar alınmasını hem de daha uzun vadeliplanlar yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.


Sigortacılık sektöründe çalışabilmek için gerekli belgelerin alınması gerekmektedir. Bunlardan biri deTeknik Personel Yeterlilik Belgesi'dir. Sigorta ürünlerine yönelik pazarlama, bilgilendirme ve satış işlemlerininyalnızca teknik personel tarafından yapılması esastır. Yönetmelik çerçevesinde sigortacılık kapsamına alınanfaaliyet kollarında, sigorta ürünü tanıtımı ve satışı yapacak kişilerin, Teknik Personel Yeterlilik Sınavına katılımızorunludur. İlgili yönetmelik hükümleri gereği kişilerin teknik personel olabilmesi için söz konusu sınavdabaşarılı olmaları gerekmektedir.Segem Konu Anlatımı kitabımız Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından yapılan Teknik Personel YeterlilikSınavı'na yönelik olup, Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından açıklanan sınav konularına göre.(Tanıtım Bülteninden)


 • Açıklama
  • Sigortacılık sektörü, ülkemizde dinamik ve güçlü mali yapısı ile her geçen yıl büyümektedir. Türkiye, gençnüfus ve bu nüfusa karşın düşük sigortalılık oranı nedeniyle cazip pazar olma özelliği taşımaktadır. Sigorta şirketi sayıları ve branşları her geçen gün artarken, Türk toplumunun bu alanda daha da bilinçlenmesi;sigortacılığın sahip olduğu potansiyeli bir kez daha gözler önüne sermektedir. Sigortanın, ekonomininvazgeçilmez bir unsuru olduğu artık herkes tarafından kabul edilmektedir. Bireylerin ve kurumlarıngelecekleriyle ilgili endişelerini azaltan sigorta; hem daha rahat kararlar alınmasını hem de daha uzun vadeliplanlar yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.


   Sigortacılık sektöründe çalışabilmek için gerekli belgelerin alınması gerekmektedir. Bunlardan biri deTeknik Personel Yeterlilik Belgesi'dir. Sigorta ürünlerine yönelik pazarlama, bilgilendirme ve satış işlemlerininyalnızca teknik personel tarafından yapılması esastır. Yönetmelik çerçevesinde sigortacılık kapsamına alınanfaaliyet kollarında, sigorta ürünü tanıtımı ve satışı yapacak kişilerin, Teknik Personel Yeterlilik Sınavına katılımızorunludur. İlgili yönetmelik hükümleri gereği kişilerin teknik personel olabilmesi için söz konusu sınavdabaşarılı olmaları gerekmektedir.Segem Konu Anlatımı kitabımız Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından yapılan Teknik Personel YeterlilikSınavı'na yönelik olup, Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından açıklanan sınav konularına göre.   (Tanıtım Bülteninden)


   İlk Baskı Yılı
   :
   2021
   Dil
   :
   Türkçe
   Hamur Tipi
   :
   1. Hamur
   Baskı Sayısı
   :
   1. Basım
   Ebat
   :
   19 x 27
   Sayfa Sayısı
   :
   192
   Ürün Barkodu
   :
   9786059048750
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat