%12
Sohbet Gülşeni

Sohbet Gülşeni

Hz. Şeyh Yahya El Abbasi Enam
Yayınevinin tüm kitapları %12 indirimli
Liste Fiyatı : 18,52TL
İndirimli Fiyat : 16,30TL
%12 indirimli
Stokta yok
9786056651823
464710
Sohbet Gülşeni
Sohbet Gülşeni
Enam
16.30

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)Ağızdan çıkan söz kulağa kadar, kalbden çıkan söz kalbe kadar ulaşır.Fitneyi doğuracak bir doğru, fitneyi söndürecek yalandan daha kötüdür.Bu dünyada mutlu ve huzurlu olmanın tek çaresi; Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin yolunu takip etmektir.Allah'ın (c.c) muhabbeti kalbte olduğu zaman, bu dünyadan çıkmak insana kolay olur, neden? Çünkü insan dostuna kavuşacak… O zaman ölüm de rahat olur. Ne mutlu o insan… Fakat kalb dünya veya ona ait bir şeye bağlandığı zaman ondan ayrılması zor ve dolayısıyla

ölüm de çok zor olur. İşte bunun için gönlümüzü yalnız Allah'a (c.c) vermeliyiz.Bir insan kalbini dünyaya verdiği zaman dünyanın sarhoşu olur.

Dünyanın sarhoşu olmak, içki sarhoşluğuna benzemez. İçki sarhoşluğu belirli bir zaman sonra kaybolurken, dünya sarhoşluğu ise devamlıdır.


 • Açıklama
  • Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)   Ağızdan çıkan söz kulağa kadar, kalbden çıkan söz kalbe kadar ulaşır.   Fitneyi doğuracak bir doğru, fitneyi söndürecek yalandan daha kötüdür.   Bu dünyada mutlu ve huzurlu olmanın tek çaresi; Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin yolunu takip etmektir.   Allah'ın (c.c) muhabbeti kalbte olduğu zaman, bu dünyadan çıkmak insana kolay olur, neden? Çünkü insan dostuna kavuşacak… O zaman ölüm de rahat olur. Ne mutlu o insan… Fakat kalb dünya veya ona ait bir şeye bağlandığı zaman ondan ayrılması zor ve dolayısıyla

   ölüm de çok zor olur. İşte bunun için gönlümüzü yalnız Allah'a (c.c) vermeliyiz.   Bir insan kalbini dünyaya verdiği zaman dünyanın sarhoşu olur.

   Dünyanın sarhoşu olmak, içki sarhoşluğuna benzemez. İçki sarhoşluğu belirli bir zaman sonra kaybolurken, dünya sarhoşluğu ise devamlıdır.


   Baskı Sayısı
   :
   1. Basım
   Ürün Barkodu
   :
   9786056651823
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat