Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%20
Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?

Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?

Liste Fiyatı : 24,00TL
İndirimli Fiyat : 19,20TL
Kazancınız : 4,80TL
9786053141525
445197
Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?
Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?
Ayrıntı Yayınları
19.20

Spinoza'nın bu kadar güzel anlatıldığı bir kitap okumamıştım.”


-Dr. Saffet Murat Tura, Psikiyatrist-“Bu kitap, hüzne âşık bir iklimde sevinci yüceltiyor. Sevinci çoğaltmak için muhakkak okumamız, üzerine düşünmemiz gereken bir kitap...”


-Doç. Dr. SelçukŞirin, Eğitim Uzmanı-Psikolog-“Çetin Balanuye, Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?'da, hüzünlere hapsedildiğimiz bir dünyada, Spinoza'nın rehberliğinde hakiki bir sevinci nasıl yaratabileceğimizi, ‘sevince dönüşme'yi nasıl başarabileceğimizi sorguluyor.”


-Dr. Eylem Canaslan, Felsefeci-“Sık sık kedere battığımız şu zamanda okunacak kitap; sevince dönüşmenin mümkün olduğunu anlatıyor. Hem de ne güzel anlatıyor...”


-Prof. Dr. Haluk Şahin, Gazeteci-Yazar-“Çetin Balanuye, felsefenin çetin meselelerini günlük dille, sokaktaki insana anlatmaktadır. Mutluluk kaygısı olan her bireyin okuması gereken mükemmel bir kitap.”


-Prof. Dr. Yasin Ceylan, Felsefeci-
(Tanıtım Bülteninden) • Açıklama
  • Spinoza'nın bu kadar güzel anlatıldığı bir kitap okumamıştım.”


   -Dr. Saffet Murat Tura, Psikiyatrist-   “Bu kitap, hüzne âşık bir iklimde sevinci yüceltiyor. Sevinci çoğaltmak için muhakkak okumamız, üzerine düşünmemiz gereken bir kitap...”


   -Doç. Dr. SelçukŞirin, Eğitim Uzmanı-Psikolog-   “Çetin Balanuye, Spinoza'nın Sevinci Nereden Geliyor?'da, hüzünlere hapsedildiğimiz bir dünyada, Spinoza'nın rehberliğinde hakiki bir sevinci nasıl yaratabileceğimizi, ‘sevince dönüşme'yi nasıl başarabileceğimizi sorguluyor.”


   -Dr. Eylem Canaslan, Felsefeci-   “Sık sık kedere battığımız şu zamanda okunacak kitap; sevince dönüşmenin mümkün olduğunu anlatıyor. Hem de ne güzel anlatıyor...”


   -Prof. Dr. Haluk Şahin, Gazeteci-Yazar-   “Çetin Balanuye, felsefenin çetin meselelerini günlük dille, sokaktaki insana anlatmaktadır. Mutluluk kaygısı olan her bireyin okuması gereken mükemmel bir kitap.”


   -Prof. Dr. Yasin Ceylan, Felsefeci-
   (Tanıtım Bülteninden)   İlk Baskı Yılı
   :
   2017
   Hamur Tipi
   :
   2. Hamur
   Baskı Sayısı
   :
   3. Basım
   Ebat
   :
   13,5x21,5
   Ürün Barkodu
   :
   9786053141525
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitaba henüz yorum yapılmamış.
Kapat